HAHNEMUHLE PORTFOLYO KUTULARI

Bu kutular için oluklu mukavva, asit içermeyen, yaşlanmaya dayanıklı arşiv kartonundan oluşur ve DIN 6738, ISO 9706, ISO 16245 gereksinimlerini karşılar. Sonuç olarak, dört farklı boyutta mevcut olan kutular, değerli sanat eserlerini korumak için çok uygundur. ışık, toz ve atmosferik etkilerden korur.

A4 e kadar formatlar için kutu 1.6 mm mikrodalga mukavvadan (E-Wave) yapılırken, diğer ebatlar – A2’ye kadar – 3 mm-mikrodalga mukavva duvarlara (B-Wave) sahiptir. Tüm kutular, dalgalı ve gri renkli bir dış cepheye sahiptir.

*Asit içermeyen, yaşlanmaya dayanıklı arşiv kartonu .                                                   *Işıktan, tozdan ve atmosferik etkilerden uzun süreli koruma
*Değerli sanat eserlerini ve belgelerini korumak için çok uygundur .                           *A4’ten A2’ye kadar formatlar için kullanılabilir
*Dış renk gri, iç renk doğal beyaz

KORUYUCU SPREY

Hahnemühle Koruyucu Sprey, dijital Fine Art baskılarını harici etkilerden korur. Aerosol sprey, kağıt yapısını değiştirmeden kağıda ince bir film tabakası oluşturur. Pigment ve boya mürekkebinin renklerini düzeltir ve renklerin yoğunluğunu ve renklerinin yüksek parlaklığını daimi bir şekilde solmasını engeller. Kaplama, Güzel Sanatlar kağıtlarının aşınma direncini arttırır, bu nedenle parmak izi izleri ve çizikler riski azalır. Formülasyon hızlı kurur. Sprey nedeniyle baskının sararması mümkün değildir.

*Sararmaz
* Uygulaması kolay
*Sürekli yoğunlaşma ve yüksek parlaklık
*Hızlı kurutma
*Baskıyı korur ve mühürler
* Alman yapımı

HAHNEMUHLE İNKJET DERİ ALBÜM

Hahnemühle, prestij Digital Inkjet Albümleri yelpazesinde yeni bir konsepti. Tercih ettiğiniz albüm kapağının stilini seçebiliyorsunuz ve daha sonra içeride kullanmak istediğiniz kağıdı seçebiliyorsunuz.

Klasik siyah deri albüm kapağına ek olarak, kapağın kenarlarınDa şık bir kırmızı dikiş mevcuttur.

Albüm sayfalarını yazdırmak için dört kağıt kalitesi artık mevcut. Tüm kağıtlar delinmiş ve yivlidir ve A4 ve A3 formatlarında (hem manzara) hem de 12 ”x 12” formatında kare olarak mevcuttur.