AMATÖR    –    PROFESYONEL    –    STANDAT    –    AFİŞ-POSTER   BASKILARI

AMATÖR FOTOĞRAF BASKI ( Küçük ebatlı baskılar)

Amatör fotoğraf baskılarınızı da kaliteden hiçbir ödün vermeden, sınıfının en kaliteli fotoğraf baskı makinesi olan Epson Surelab D3000 baskı makinesi ile yapmaktayız.

9×13 cm den 30×100 cm ye kadar baskılar yapabilen sistem ile anılarınız çok uzun yıllar solmadan ve değer kaybı olmadan yaşayacaktır. Kimyasal minilablar ile karşılaştırıldığında hem baskı ömrü hem de renk gamutu olarak çok daha üstün sonuçlar vermektedir. Baskılar ışığa solmaya ve çizilmeye dayanıklı özel UV Dye mürekkepler ile yapılmaktadır.

PROFESYONEL KALİTE FOTOĞRAF BASKI

Profesyonel fotograf baskılarımızda Hahnemuhle’nin Luster ,parlak ve matt fibre kağıtlarını kullanıyoruz.

Canon Pro-4000 12 renkli ve Epson Pro 11880  pigment mürekkepli yazıcılar kullanıyoruz.

Bu sayede  mükemmel renk geçişlerine ve zengin renk tonlarına sahipl baskılar almaktayız. Bir fotoğraf baskısının kalitesini etkileyecek en önemli etkenlerden biri fotoğrafı basan kişinin fotoğraf hakkındaki bilgisi ve tecrübesidir. Oldukça başarılı bir şekilde çekilmiş olan fotoğrafınız bilgisiz ellerde çok kötü sonuçlar verebilmektedir. Bu nedenle müessesemizde tüm fotoğraf sergi baskıları uzun yıllar bu işe gönül vermiş bizzat fotoğrafın içinde olan Uğur Varlı kontrolünde en iyi sonuç için gerekli tüm müdahaleler yapılarak profesyonel Hahnemuhle mat, yarımat veya parlak fotoğraf kağıtlarımızdan dilediğinize basılmaktadır.

STANDART KALİTE  FOTOĞRAF BASKILARI

Standart baskılarımız yine Canon 12 renkli Pigment IPF-8400 yazıcılarla yapılmakta olup baskı kağıdı olarak uzak doğu kağıtları kullanılmaktadır. Yarı mat, Mat, Parlak çeşitleri mevcuttur.

Baskı kalitesi, profesyonel baskıya nazaran daha düşüktür.

Mat, parlak ve yarı mat seçeneklerimiz mevcuttur.

POSTER – AFİŞ BASKILARI

Poster,afiş, banner vb kısa süreli kullanım baskılarınızı dye bazlı mürekkeplerle canlı, kaliteli, ve çok ekonomik fiyatlarla yapmaktayız.

NEGATİF – POZİTİF BÜYÜK EBAT FİLM ÇIKTISI ( ALTERNATİF BASKILAR İÇİN)