info@uvfotograf.com

ATÖLYEMİZ

2009 Yılı Eylül ayı itibariyle kendi çerçeve atölyemizi kurduk ve fotoğraf çerçevesi imalatlarımızı yapmaya başladık. Böylece titiz bir çalışma prensibiyle sanatsal çalışmalarınızı çerçevelenmiş olarak sunuma hazır hale getirmeye başlamış bulunmaktayız. Ahşap, lamine ( plastik )  çerçeve çeşitlerimizi atölyemizde görebilirsiniz.

Parlak Düz Cam

Mat Cam

Parlak Akrilik - Pleksi

Müze Camı

3X3 Derin Ahşap çerçeve

Arka görünüm

Yandan kesit,detay görünüm

3X3 DERİN ÇERÇEVE

Mükemmel renkler, Dayanıklı, uzun ömürlü ve modern bir tarz ile mekanlarınıza değer katar.
Görselinize derinlik katmak ve sorunsuz ve dengeli bir şekilde asılmasını sağlamak için eloksallı alüminyum profilden karkas yapılmaktadır.

Çerçeveleme 
      Hizmetleri...

Diplomalar, Aile-düğün-nişan fotoğrafları, Puzzle, Sanatsal kanvas baskılar en sevdiğiniz anılarınız ve sizin için bir anlama sahip özel eşyalarınız ve daha fazlası için mükemmel bir çerçeve her zaman vardır.  Kanvas baskılar ve el yapımı yağlıboya resimleriniz için yüzer çerçeveler, kanvas baskılarınız için askıya alınmış bir görünüm oluşturarak her odaya modern bir stil ve derinlik katar. Arkası açık tasarımlar, güzel sanatlar kanvas tabloları için mükemmeldir. Anında dekor için çok çeşitli hazır çerçeveler keşfedin veya eserinize mükemmel uyumu bulmak için özel çerçeveleme seçeneklerimize göz atın.